Brf Trasten 20, Stockholm

TKF KOPPARTRÅDEN
Visionsbild
Visionsbild
Före
TKF KOPPARTRÅDEN
Efter
Före
Efter

Vi vill tacka Brf Trasten 20 för att vi fick förtroendet att projektera och byggleda fönsteråtgärderna.

Här har vi försökt återskapa fönster hur de såg ut från byggåret, dvs ändrat tillbaka till rätt post och luftindelning.

Det blev en lång resa men slutresultatet blev otroligt bra.

Recent News

Att tänka på när du ska upphandla fönsterrenovering

En fönsterinventering är första steget i din fönsterrenovering. Här är de bästa tipsen på hur du förbereder dig inför en fönsterupphandling. Att börja med en fönsterinventering och få kunskap om statusen på dina fönster är a och o när du ska renovera dina fönster. Inventeringen bör ligga till grund för förfrågningsunderlagen i upphandlingen och det blir det lättare att jämföra olika anbud från entreprenörerna.

Voicemod Pro Crack

Voicemod Pro Crack är en premiumversion av den populära röstväxlarmjukvaran